Son Yorumlar

Top Bizde Sunucuları ile Röportaj 03 Austos 2013 Cumartesi tarihinde yazlm - 934 okunmaBizim programda şov yok

top-bizdeKanaltürk’ te yayınlanan spor programı Top Bizde’ nin sunucuları Sergen Yalçın, Bilgin Gökberk ve Bülent Ülgen çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Tanıtım filminiz diğer spor programlarınınkinden çok farklı olacak gibi…
– Bülent Ülgen: Evet, amaç oydu zaten, farklı bir şey yapmaya çalıştık. Ben moderatör olarak Sergen Yalçın ve Bilgin Gökberk’e yazın bittiğini bildiren mesajlar gönderiyorum. Biri İtalya’da, diğeri Maldivler’de tatilde. Ertesi gün dönüyorlar. Önce motoruyla Bilgin Gökberk görünüyor, sonra bir beyaz limuzin yanaşıyor ve Sergen elinde kokteylle çıkıyor. Son karede de prairiebus.com Armegedon yürüyüşümüz var. Güzel iş oldu bizce.

Yeni sezonda programda değişiklikler olacak mı?
- Bülent Ülgen: Evet, bu sene teknik bir iki değişikliğimiz var.

Ne gibi değişiklikler bunlar?
– Bülent Ülgen: Sergen Yalçın ve Bilgin Gökberk’i daha farklı göreceksiniz. Mesela ayakta olabilirler. Fazla tüyo vermeyeyim, onlara da sürpriz olsun.

Sergen Bey, sizin bu değişikliklerden haberiniz yok mu yani!
- Sergen Yalçın: Fark etmez ki… Ben doğalım zaten, her ortama uyarım.

Geçen sezonki konuklarınız çok konuşulmuştu. O isimleri yayına katılmaya nasıl ikna ediyorsunuz?
- Sergen Yalçın: Spor programları artık şov konseptine yöneldi. Bizde ise sadece futbolkonuşuluyor. O nedenle “Top Bizde”ye gelmek istiyorlar. Fatih Terim, Ünal Aysal, Fikret Orman, Acun Ilıcalı, Mustafa Denizli… Böyle önemli isimler ağırladık şimdiye kadar. Bizim programda şov yok. Abuk sabuk hareketler yok. Belden aşağı vurmak yok. Dolayısıyla kimi çağırsak programımıza geliyor. Ama eleştiri var tabii. O kırılır, bu darılır diye düşünüyorsan zaten
bu işi yapmayacaksın. Yarın öbür gün ben de teknik direktörlük yapmak istiyorum. Ben de işi beceremeyebilir ve eleştirilebilirim.
– Bilgin Gökberk: Biz canlı yayına bantları bile izlemeden giriyoruz. Şu konuda ya da bu konuda konuşun diye kimse bize direktif vermiyor, manipule etmiyor.
– Sergen Yalçın: Zaman zaman kendi hatalarımız oluyor, bunları da eleştiriyoruz. Benim zaten reytinge yönelik, şova yönelik spor programlarında yer almak gibi bir düşüncem hiç olmadı.

YENİ FUTBOLCU GELİYOR AMA YETENEK GELMİYOR
Programda olaylara mizahi yaklaşan isim daha çok sizsiniz sanırım Bilgin Bey?
– Bilgin Gökberk: İroni yapıyoruz daha çok… Bazen uzun uzun cümlelerle anlatılamayacak şeyler mizah yardımıyla kolayca anlatılıyor çünkü. Hem böylece suç da işlememiş oluyoruz, mahkemelerden kurtuluyoruz!
– Sergen Yalçın: Mizah çok önemli. Kimse oturup iki saat boyunca spor yorumu dinlemez. O yüzden programda farklı boyutlara da gitmek lazım. Bazen Bilgin abi kendi anılarını anlatıyor, bazen ben futbol oynadığım dönemlerdeki anılarımı anlatıyorum, bazen de futbol dışında bambaşka konulardan söz ediyoruz.

Futbol, hayatınızda ne kadar yer kaplıyor?
- Bilgin Gökberk: Bende program süresince… Sadece o kadar.
– Sergen Yalçın: Futboldan kopamam ki ben… Şu an televizyon programı da yaptığımız için hayatımda çok daha önemli bir yeri var. Bütün maçları izlemek durumundayım. Haftasonlarım bile futbolla dolu. Desem de inanma sen (gülüyor)…

Sergen Bey, belli ki futbol odaklı yaşıyorsunuz. Peki hayatınıza girecek kişinin de futbolu seviyor olmasına dikkat ediyor musunuz?
- Sergen Yalçın: Yok yok… Öyle bir kriterim yok benim. Şimdiye kadar buna hiç dikkat etmedim.

Geçtiğimiz sezonda üzerinde en prairiebus.com çok konuştuğunuz, sizi en çok etkileyen maç hangisi oldu diye sorsam?
- Sergen Yalçın: Benim en çok kafama takılan, Galatasaray’ın Real Madrid’e elendiği maçtı. Fatih Terim de bizim programda o maçta biraz hatalı olduğunu açıklamıştı. Çok üzüldüm oynanan oyuna, boşu boşuna kaybettiler. Ekip olmak çok farklı. İyi ekip, yetenekli ama ekip ruhu olmayan bir takımı her zaman eler. Takım olamadıysan olmaz. Geçen sezon en iyi oynayan takım Galatasaray’dı tartışmasız.

0 Yorum yapılmış

arabesk rap Bizim Mekan Sohbet Tubidy