Son Yorumlar

Demet Akalın Röportajı 16 Austos 2013 Cuma tarihinde yazlm - 1102 okunmaDemet Akalın: Her zaman kocamın sözü geçsin isterim

Türk Pop Müziğinin ünlü isimlerinden  Demet Akalın’ın hayat hikayesini artık hepimiz az çok biliyoruz. Gölcük’ten pop starlığa uzanan bir yol onunkisi… Bugün hem özel hayatında sular durulmuş hem de www.rajedu.com kariyerinde istediği noktada. “Geldiğim yeri hayal bile edemezdim,” diye anlatıyor. Sabah Pazar’ a gerek kendi hayatı gerekse evliliği hakkında demeçlerde bulundu.

demet-akalın- ‘Bazen sen hiçbir şey yapmazsın, kader senin intikamını sessizce alır.’ Tam da boşanmalar gündemdeyken attığınız bu tweet bir anda gündem yarattı. Kader kimden intikamınızı aldı? Kime ithafen attınız bu tweet’i?
- (Şarkı söylemeye başlıyor.) Geçmiş zaman olur ki bebeğim… Böyle bir tweet attım, çünkü zamanında benimle uğraşanlar oldu. Onlara ithafen attım. Allah korusun, ben de bir evlilik yaşıyorum. Bu tweet’i birisine gitsin diye atmadım. Geçmişte kalan, takıntılı bir kadın da değilim. Ama gerçekten kader sessizce intikamını alır. Bunu bilir, bunu söylerim.

– Dilinizi tutamıyorsunuz kimi zaman. Söyledikleriniz de sonrasında başınızı ağrıtıyor.
- Haksızlığa uğradığım ya da bana bir şey söylendiği zaman ya da birilerinin arkamdan bir şeyler çevirdiğini gördüğüm zaman cinnet geçiriyorum. Ama artık daha tutarlıyım. İçimdeki saftirikliği kaybetmediğim için oluyor bunlar. Bu yüzden de hep kullanılıyorum aslında. Artık alıştım. ‘Boş ver kullansınlar,’ diyorum. Mesela albüm çıkana kadar her gün arayan insanlar, albümden sonra ne arıyor, ne soruyor.

– Polemik yaratmak, sataşmak bu işin raconu mu? Geçmişte yaptığınız bir açıklama var. ‘Mezardan çıkardığım, gündeme oturttuğum insanlar oldu,’ demişsiniz.
- Bu, artık işin raconu olmuş. Ama ben asla bu yolu izlemedim. Bana kimse destek olmadı. Destek gördüğüm tek insan Emral Avşar’dı. Onun için Hülya Avşar’a çok saygı duyarım. Ara ara mesajlaşıyoruz. ‘Sen ne vefalı kızsın,’ diyor. Yardım ettiğim insanlar da enter site gel viagra var. Ama samimiyet be ağabey! Bana gelip ‘Ben seninle iki ay görüşeceğim ve seni kullanacağım,’ de. Yeni bir şey duydum mesela. İsim vermeyeceğim, ama albüm stratejisini bana göre belirleyen insanlar var. Bana ne güveniyorsun, şarkılarına güven! Benim böyle şeylerle işim olmaz.

ÇEKİLECEK KADIN DEĞİLİM
Albümlerin satmadığı, müzik piyasasının durulduğu bu dönemde klip çekmeye, konser vermeye devam ediyorsunuz. Sizi ne farklı kılıyor?
- Benim böyle bir hayalim yoktu. Gölcük’teki o mini etek giyemeyen pısırık kız nasıl bu hale geldi, ben de bilmiyorum. Aslında gazeteci olmak istiyordum. Ama şarkı söylemeyi çok seviyorum. Allah ömür verdiğince şarkı söylemek istiyorum. İşimi yapıyorum. Şarkılarımı kimseye dinletmiyorum. Bana yakışan şarkıları söylüyorum. Şimdi Harbiye Açıkhava konserim var. Ona yoğunlaştım.

– Demet Akalın hem iş hayatında hem de özel hayatında yüzde 100 tatmin oldu diyebilir miyiz? Hangisinde kendinizi daha başarılı görüyorsunuz?
- Mutluyum, hayal bile etmediğim bir yerdeyim. Ama işte tabii ki daha başarılıyım. Eşim bu kadar anlayışlı olmasa, çekilecek kadın değilim.

– 40 yaş olgunluk yaşı derler. Sular durulmadı mı sizde?
- Çok arızalığım kalmadı. Ama hep benim dediklerim olsun istiyorum. Okan da Allah’tan bunu hissedip, sanki kendi isteğiymiş gibi bozuntuya vermiyor. Sağ olsun işime gücüme de çok destek. En başlarda bayağı zorluk çektim. Bilmediği bir ortam, anlatamıyorsun adama. ‘Onlar sadece beni sevenler ve dinlemeye geliyorlar,’ diyorsun, ama anlamıyor.

Bir Cevap Yazın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.