Etiket arşivi: Kerem Bursin röportaj

Kerem Bursin Röportajı

Kerem Bursin: Hedefim, Hollywood platformunda Türkiye’yi temsil etmek.

Reyting Rekorları kıran Güneşi Beklerken dizisi oyuncularından Kerem Bursin hedefinin Türkiye’ yi Hollywood ta temsil etmek diyor.

Güneşi Beklerken”, her hafta izlenme rekorları kırıyor. Teklifi kabul ederken, dizinin bu kadar başarılı olacağını tahmin etmiş miydiniz?

– Böyle bir şeyi tahmin etmek mümkün değil. Açıkçası bu tarz şeylere kafa yormamaya çalışıyorum. Tek derdim işimi yapmak, izleyicilerimizi mutlu etmek ve zamanlarını boşa harcamamak.

* Sizce izleyici en çok neyi sevdi dizide?

– Tek bir şey söylemek zor. Bence yönetmenimiz Altan Dönmez’in bakış açısını, ekibimiz ve oyuncularımızın yeteneğini sevdiler, setteki sıcak enerjimizi de hissettiler.

* Kerem sürekli hain planlar peşinde. Rolü kabul ederken hiç endişelenmediniz mi “Ya sevilmezsem” diye?

– Evet, o düşünce aklıma geldi. Ama geldiği gibi de gitti. Çünkü benim işim oyunculuk ve zaten Kerem Sayer’le Kerem Bursin’in dünyaları birbirinden çok farklı. Nasıl herkes işini en profesyonel şekilde yapıyorsa, ben de öyle yapmaya çabalıyorum. Benim işim kendimi sevdirmeye çalışmaktan çok oynadığım rolün hakkını vermek.

Okumaya devam et

Güneşi Beklerken dizisi oyuncuları ile röportajlar

Güneşi Beklerken Oyuncuları: Sıcak bir gençlik hikâyesi

Güneşi Beklerken Dizisi

Güneşi Beklerken Dizisi

Kanal D de yayınlanan Güneşi Beklerken dizi oyuncuları Hürriyet’ e dizi hakkında bir çok açıklamada bulundu.

Dizideki karakterinizden biraz bahseder misiniz?   
– Zeynep küçük bir kasabada annesiyle kendine bir dünya kurmuş, babasız büyüyen bir çocuk. Annesiyle zor bir hayatın üstesinden gelmişler, o yüzden arkadaş gibi birlikte büyümüşler. Çok tatlı ve keyifli bir ilişkileri var. Annesi, Zeynep’i de kendi gibi inatçı ve dikbaşlı yetiştirmiş, o yüzden Zeynep’in hiçbir şeyden ve hiç kimseden korkusu yok. Annesiyle ilişkisinin yanı sıra hayalindeki babasıyla da bir ilişkisi var. Zor durumda kaldığında çaresiz ya da yalnız hissettiğinde babasının hayali yardımına koşuyor ve her şeyini onunla paylaşıyor. Zeynep cesur, kararlı ve inatçı ama çok eğlenceli bir karakter. Duygusallığını hep kendiyle baş başa kaldığı anlara saklıyor. O yüzden ben oynarken çok eğleniyorum ve çok gülüyorum Zeynep’e.

Okumaya devam et